آباژور سه بعدی چیست؟

آباژور چراغ خواب آباژور سه بعدی

چراغ خواب یا آباژور سه بعدی چیست؟

چراغ خواب ها دارای گونه های مختلفی هستند که هر یک با توجه به سلیقه متفاوت افراد در مکان خاص خود مورد استفاده خواهد گرفت. آباژورها به محیط روشنی خاصی میبخشند و حتی میتوان آنها را به عنوان اجزای دکوری محیط های مختلف محسوب کرد.یکی از این گونه بالبینگ ها یا چراغ خواب ها، چراغ خواب با طرح سه بعدی است. چراغ خواب سه بعدی یا آباژور سه بعدی در حقیقت تاثیر شکست نور در دو بعد می باشد که فرد این شکست نور را به صورت جلوه ای سه بعدی مشاهده می کند.

اساس کار این گونه بالبینگ ها یا چراغ خواب ها به این شکل است که نور درون یک طلق پلاستیکی تابیده شده و در صورت داشتن هر گونه خش یا حک بر روی آن نور شکسته شده و بازتاب می نماید که فرد آن خط یا حک را با چشم مشاهده کرده و نمای جالبی از طرح را در روی یک صفحه دو بعدی (طلق پلاستیکی) مشاهده می نماید. این خطای دید یا ایلوژن سبب جذابیت در چراغ خواب های سه بعدی یا بالبینگ ها یا آباژورها با طرح و رنگ های متفاوت است.

چراغ خواب سه بعدی با کیفیت، بالبینگ چهره

کاربرد بالبینگ یا آباژور سه بعدی چیست؟

این چراغ خواب ها از آنجا که میتوان هر طرحی را بنا به سلیقه مشتری بر روی آن حک کرد، میتواند گزینه خوبی برای کادو و هدیه باشد. برای آنان که دوستشان دارید، میتوانید تصویر چهره شان را بر روی چراغ خواب حک کنید، برای معلمان زحمت کش می توانید طرح های گل و تقدیر را کادو بدهید و یا برای کودکان می توانید طرح شخصیت های کارتنی را هدیه برید.

– هدیه روز معلم

– هدیه روز پدر و مادر

– یادگار سالروزهای مهم همانند ازدواج، تولد و …

– هدیه روز ولنتاین

تفاوت با نمونه های موجود در بازار چیست؟

این چراغ خواب طراحی و تولید شده توسط تیم فنی مهندسی ربات سازان واقع در مشهد بوده و یک کالای تولید داخلی می باشد. چراغ خواب های سه بعدی نمونه های مشابه بسیاری با قیمت های بسیار متفاوتی داراست. دلیل این امر تفاوت در کیفیت، کارایی و قابلیت های آنهاست. شایان ذکر است چراغ خواب های مشابه در قابلیت و نه کیفیت در بازار به قیمت های گزافی به فروش رسیده که متاسفانه از عدم اطلاع مشتری در این زمینه سو استفاده می گردد.

در راستای اطلاع مشتریان عزیز از قابلیت ها و کیفیت این چراغ خواب مواردی را در ادامه ذکر کرده که تفاوت قیمت و کیفیت کالا را بیان خواهد کرد.

۱) پایه چراغ خواب:  تولید شده از جنس پلاستیک ABS درجه یک می باشد که از طریق روش تزریق پلاستیک در داخل ایران تولید شده است. جنس پایه نه از چوب می باشد که قابل اشتعال و غیر قابل تمیز شدن بوده و نه از طریق پرینتر سه بعدی تولید شده که کیفیت تولید آن پایین باشد.

۲) تامین برق استاندارد ۵ ولت : یکی از مزایای قابل اشاره این چراغ خواب که در نمونه های موجود ایرانی وجود ندارد و تنها در نمونه های با کیفیت خارجی موجود است، تامین برق مصرفی آن توسط شارژر موبایل و یا به عبارت دیگر سطح برق ۵ ولت است. انتخاب این سطح ولتاژ در راستای استاندارد سازی چراغ خواب و ایمن بودن آن انجام شده است.

۳) عدم وجود سر و صدا در منبع ولتاژ : متاسفانه برخی از پایه چراغ خواب های موجود در بازار برق خود را توسط آداپتور یا LEDدرایور ها تامین می کنند که متاسفانه به هنگام سکوت نویز غیر قابل تحملی از خود تولید کرده و سبب ایجاد مزاحمت برای خواب فرد می شود.

۴) کیفیت و ضخامت و ابعاد طلق مورد استفاده : برخی از نمونه چراغ خواب های موجود متاسفانه از صفحات طلق شفاف با کیفیت نامناسب برای تولید خود استفاده می کنند که این مسئله قیمت تمام شده را کاهش داده اما در نهایت نارضایتی برای مشتری بوجود می آورد. این شرکت از صفحات طلق پلکسی با کیفیت بالا و به ضخامت ۴ میل با ابعاد ۲۲*۱۸ سانتیمتر استفاده می نماید.

۵) استفاده از ۸ LED RGB با مصرف برق بسیار پایین و عمر بالا

۶) دارای کلید لمسی با قابلیت تغییر رنگ در ۷ رنگ مختلف: این آباژور دارای یک کلید لمسی است که بر بالای آن، زیر نماد پاور قرار گرفته و تنها با لمس آن شما در ۸ وضعیت این چراغ خواب تغییر ایجاد مینمایید.

۷) دارای مدار الکترونیک اختصاصی و عدم استفاده از نوار LED های موجود بازار

 

محتوی چراغ خواب سه بعدی

دیدگاه درباره “آباژور سه بعدی چیست؟

Comments are closed.